מנעולן בפתח תקווה יכול להגיע לביתכם בכל שעה ולפתור את הבעיה המעיקה שפקדה אתכם בשעה הכי לא מתאימה שיש – הוא ייתן לכם להיכנס הביתה למרות שהמפתח איננו. הוא יכול לעזור לכם גם כשדלת הרכב לא נפתחת וגם כאשר המפתח שלה ננעל בפנים, אך מאיפה הוא יודע לבצע את כל הפעולות הללו?

 

העבודה המורכבת של המנעולן

כל מנעולן מתחיל בקורס מנעולנות שמסמיך אותו למשימה העיקשת שמחכה לו. לא פשוט להיות מנעולן, לא מנעולן בפתח תקווה ולא באף עיר אחרת בארץ. העבודה דורשת עבודת ידעים טכנית ומדויקת, היא דורשת ידע רב וזיכרון פנומנלי כדי לזכור את כל סוגי הפריצות וכל סוגי המנעולים, היא דורשת הרבה סבלנות כי הלקוחות לחוצים וכבר רוצים להיכנס ומעבר לבעיות בשעת חירום, יש הרבה תקלות שהוא צריך לפתור כמו למשל התקנת מנעולים, תיקון דלתות וכולה.

מנעולן בפתח תקווה

הכל מתחיל מהסמכה מקצועית

  • כדי שהמנעולן יוכל להתעסק בתחום הוא חייב לקבל את ההסמכה המתאימה. קורס מנעולנות יכול להימשך כמה ימים ספורים אך לא כל אחד יכול להירשם אליו. אמנם אין דרישה גבוהה לקורס ואין צורך בפסיכומטרי או ציון בגרות מסוים אך יש צורך בניסיון בעבודה טכנית כי בלעדיה יהיה קשה מאוד לתלמיד להבין משהו.
  • בקורס עצמו נלמדים כל תורת פריצת המנעולים, התיקונים וההתקנה שלהם. כל סוגי המנעולים נלמדים החל ממנעולי דלתות ורכבים ועד מנעולי קפיץ שסוגרים עסקים, שערים גדולים ואפילו לוקרים. המנעולנים לומדים כיצד אפשר לפרוץ את המנעולים במגוון שיטות ובין היתר כיצד לפרוץ דלתות טריקה, שערים וכולה.

 

אחריות רבה למנעולן בפתח תקווה

בסוף הקורס המנעולן חייב לעבור בחינת הסמכה ולאחר מכן הוא מורשה מטעם המדינה. את האישור שלו הוא צריך לרענן ולכן חשוב לבדוק זאת בכל פעם שמזמינים מנעולן. המנעולן חייב להציג תעודת יושר כדי להירשם לקורס כדי להוכיח שאין לו עבר פלילי שעלול להיות מסוכן הודות למקצוע הרגיש שבו הוא מתעסק. כמו כן האחריות שלו נמדדת גם באמון שהלקוחות שלו נותנים בו ולא רק מבחינת הנזק שהוא יכול לגרום לנכסים שלהם בעקבות יכולות הפריצה שלו אלא בגין מקצועיותו בהתקנת מנעולים או בתיקונם.