אם אתם רוצים להצליח לפתוח את המנעול המעצבן בדלת הישנה שנמצאת אצלכם בבית ומעיקה על חייכם, זו עבודה למנעולן מקצועי. מנעולן מנוסה יידע לפתור כל בעיה שקשורה לעולם המנעולנות וזה בדיוק הזמן שלכם להבין מה הוא יכול לספק לכם ומה צריך לדעת לגביו.

מי אתה מנעולן?

אנשים רבים בטוחים שמנעולנים יכולים לטפל רק במצבים בהם הדלת לא נפתחת ואז צריך להזמין אותם באופן חירום. אמנם מנעולנים יכולים לבצע פעולות כאלו ממש כמו פורצי מנעולנים, ואף יש להם יותר ניסיון, אך לא כאן מסתכמת העבודה שלהם. מנעולן בפתח קווה יכול לבצע שלל פעולות שונות כאשר בין היתר הוא יכול להתקין מנעולים חדשים ולתקן מנעולים קלוקלים. המנעולן עובר הכשרה ייעודית וחייב לעמוד גם במבחן יושר כדי לקבל את הרישיון, שאומר שאין לו עבר פלילי. מה הוא באמת יכול לבצע? אחרי שתדעו מה הוא יודע וכיצד הוא מסייע, תבינו שגם אתם צריכים אותו.

להכיר את עולם המנעולנות מקרוב

  • המנעולנים פועלים בכל רחבי הארץ והם מגיעים לכל קריאה של לקוח שנמצא בצרה תוך זמן קצר. גם בשעות לילה מאוחרות וגם בימי מנוחה ובערבי חג, הם תמיד יהיו שם לשירותם של הלקוחות כיוון שאף אחד לא יודע מתי הוא באמת יצטרך טיפול כשנתקע לו מפתח או כשהרכב ננעל שכשהמפתח בעודו בפנים.
  • המנעולנים יכולים לטפל בבעיות רבות בכל סוגי המנעולים. לא רק דלתות יכולות לקבל טיפול הולם אלא גם דלתות של רכבים, דלתות של מפתחים גדולים, מנעולים גדולים שסוגרים מחסנים ועסקים וכמובן גם מנעולי קפיץ שונים.
  • הטיפול יכול להיות גם שגרתי לחלוטין ולמעשה המנעולים ברוב היום מבצעים בדיקות בבתים רבים. הבדיקות הללו יכולות להיות בדיקות שנתיות ולעתים בתדירות נמוכה יותר, וכמובן גם בעיות פחות חמורות כמו למשל מנעול חורק, מנעול שנפתח בצורה חלקה, מנעול שנפתח רק כשמפעילים כוח וכולה.

    מנעולן בפתח תקווה

מנעולן בפתח תקווה עם ההמצאות החדשניות ביותר

מי שיכול לסייע לכם לעבור צעד אחד קדימה בבטיחות הוא מנעולן בפתח תקווה כיוון שאתם בוודאי לא בקיאים בכל השדרוגים החדשים של עולם המנעולנות. כיום, ישנם מנעולים שנפתחים עם קוד או מנעולים שנפתחים עם טביעת אצבע, כאשר זה רק קצה הקרחון. גם אם המנעול שלכם פועל בצורה מיטבית מזה שנים, תמיד אפשר להתקדם.