המלצה היא דרך מצוינת לבחור מנעולן בקרית אונו. במסגרת ההמלצה ניתן לשאול על ההסמכה, הרישיון והמקצועיות של המנעולן אבל גם לברר על המחיר שהוא גובה. בנוסף, יש לפחות 3 מקורות שדרכם ניתן לאסוף המלצות אובייקטיביות:

א. בני משפחה – הכי פשוט לנסות לאסוף המלצות מבני משפחה. מי שגר בקרית אונו יחד עם המשפחה המורחבת יכול ליצור קשר עם ההורים, האחים או הדודים וכך לברר על מנעולן מוכר ואמין. המלצה של בני משפחה תמיד תהיה אובייקטיבית ותחסוך זמן יקר.

ב. חברים – תושבי קרית אונו יכולים לנצל את היתרון של מגורים בעיר גדולה יחסית על מנת לקבל המלצות על אנשי מקצוע מחברים. החברים יכולים להיות גם שכנים או מכרים רחוקים, כי הכי חשוב שהם יידעו על איזה מנעולן להמליץ.

ג. קולגות – מי שגר בקרית אונו ועובד בעיר אחרת, או לחילופין מי שמגיע לקרית אונו מדי בוקר בשביל העבודה, יכול להשתמש בהמלצות של קולגות גם כדי למצוא מנעולן. רובנו מבלים חלק ניכר מהיום במשרד ובעבודה ולכן לא כדאי לוותר על מקור המידע הזה כאשר משווים בין אנשי מקצוע.

האם המחיר הוא הדבר החשוב ביותר?

לא כל המלצה על מנעולן בקרית אונו תעשה את העבודה כי התפקיד של הלקוח הוא לדעת לסנן את המידע החשוב. ראשית, יש לבדוק האם המנעולן מציע בכלל שירות שרלוונטי לצרכים הקיימים. חלק מהמנעולנים מתמחים בשירותי פריצה בלבד ולא יודעים להתקין כספות ומערכות אלקטרומגנטיות, לעומת כאלה שמציעים שירותי שכפול מנעולים. התאמה בין ההמלצה לבין הצרכים הקיימים היא תנאי לבחירת מנעולן מוסמך והגון.

 

שנית, חשוב לזכור שהמחיר הוא לא תמיד הדבר החשוב ביותר. לעיתים עדיף להשקיע עוד כמה שקלים בהזמנת מנעולן מקצועי ומנוסה, מאשר לנסות לחסוך על החלפת המנעולים ולהיתקע מחוץ לבית או לרכב. הדרך הנכונה להשתמש בהמלצה היא לבצע השוואת מחירים עוד לפני שיוצרים קשר עם המנעולן ולנסות להבין מה העלויות המקובלות בענף. כך ניתן לנצל את כל היתרונות של ההמלצות ולחזור לשגרה במהירות וביעילות.

הפוסט " מנעולן בקרית אונו מומלץ ובמחירים טובים" פורסם לראשונה בבלוגספוט

locksinfo2.blogspot JULY 6,2017 via
http://locksinfo2.blogspot.co.il/2017/07/blog-post.html