מה צריך לעשות כדי להיות מנעולן?

ללא ספק שאחד המקצועות הרווחיים ביותר כיום הוא תחום המנעולנות. מספר הקריאות שמתבצעות ביום אחד למנעולנים בכל הארץ מרקיע שחקים והתחום הזה מורכב ולא פשוט כמו שנדמה. מנעולנות הוא תחום שדורש דיוק רב, יכולת לעבוד עם כלים וגם שירות לקוחות אדיב ומנומס ומי שמתעסק במקצוע הזה גם מרוויח ידע שימושי לכל חייו וגם מכניס לעצמו סכומים לא מעטים ויכולת לעבוד גם כשכיר וגם כעצמאי. כדי להיות מנעולן יש צורך לעבור קורס מנעולן מוסמך ואז תקבלו תעודה של מנעולן מוסמך ותוכלו להתחיל לעבוד, כאשר ההסמכה מהמדינה חשובה מאוד בעיקר בגלל העובדה שבתחום כזה שמתעסק בבטיחותם של אנשים ברכב ובבית יש צורך בפיקוח.

מהי הדרך הטובה ביותר ללמוד מנעולנות?

  • בלימודי מנעולנות יש לימודים מעשיים לצד לימודים תיאורטיים. קורס מנעולן מוסמך נותן לכם את כל הכלים כדי להתחיל לעבוד בתחום אך חשוב לזכור שבסופו של דבר מדובר בניסיון שמבדיל בין בעלי המקצוע. לימודי המנעולנות יכולים להיעשות במסגרת של קורס פרונטלי ואפילו לימודים מקוונים באינטרנט. הלימודים בדרך כלל מצריכים גם תרגולים מעשיים וחלק מהם גם מעניקים לכם כחלק מהתשלום לקורס ארגז כלים למנעולן המתחיל.
  • אם אתם רוצים לדעת כיצד להיות מנעולנים טובים ולא רק מנעולנים מוסמכים שעברו הכשרה מתאימה, חשוב מאוד לצבור את הניסיון המתאים. אפשר להצטרך לעבודתם של מנעולנים ותיקים ומנוסים יותר, לעבוד בחנות מנעולים וכך ללמוד על סוגי המנעולים השונים, דרכים לפרוץ מנעולי קפיץ וצילינדרים תקולים, כיצד לשכפל מפתחות בצורה מדויקת ומהירה והכי חשוב, כיצד לתמחר את עצמכם נכון ולתת שירות אדיב והוגן ללקוחות.

 

למי מתאים קורס מנעולן?

כל אחד יכול לעבור קורס מנעולן מוסמך ולהתחיל לעבוד בתחום גם אם יש לו עבודה אחרת או מקצוע נוסף. מי שנכנס לתחום הזה צריך להבין שבסופו של דבר מדובר בעבודה עם לקוחות שיכולים להיות לחוצים מאוד. העבודה בדרך כלל כוללת עבודה בשעות לא מקובלות ואפילו בימי מנוחה כדי לפרוץ מנעולים ללקוחות שנתקעו מחוץ לבית. לעבודה נכונה יש צורך בעבודת ידיים איכותית ועדינה, סבלנות רבה ויסודיות.

באדיבות מנעולן המרכז הארצי למיגון

הפוסט הדרך הטובה ביותר ללמוד מנעולנות הופיע לראשונה במגזין פרופסור

professor JUNE 19, 2017 via

http://www.professor.co.il/Magazine/ViewArticle.aspx?articleId=10370