מנעולן הוא איש מקצוע שמוסמך לבצע פריצת מנעולים ושכפול מפתחות. הבעיה היא שאותו איש מקצוע נדרש לעיתים קרובות לקבל גישה חופשית לבית הפרטי שלנו ואפשרות לשכפל מפתחות לרכב, למחסן, למשרד או לכל מקום אחר. במקרים כאלה אנחנו לא תמיד בטוחים האם מדובר באיש מקצוע אמין והאם כדאי לסמוך עליו.

מי שמפחד מעוקץ יכול להשתמש בכמה טיפים כדי לבחור מנעולן בצורה הטובה ביותר:

א. בדקו את סוג השירות שבו מתמחה הפורץ – רוב הפורצים לא מציעים את כל סוגי השירותים. פורץ אמין יתמחה במספר תחומים בלבד, כי הוא יביא בחשבון את ההסמכה הנדרשת על מנת לספק מענה לצרכי הלקוחות. מבחינתכם, אחת הדרכים לבדוק את רמת האמינות הוא לברר באיזה סוג שירות מתמחה הפורץ ולהשוות את המידע לצרכים שלכם בפועל.

ב. בררו האם יש לו אישור מטעם משטרת ישראל – הזמינו רק פורץ שמחזיק באישור בתוקף מטעם משטרת ישראל. האישור מעיד על היעדר עבר פלילי של הפורץ ועל ההסמכה שלו בענף. אישור מטעם משטרת ישראל גם יאפשר לכם לקבל מידע על שמו המלא של הפורץ, מספר תעודת הזהות ועוד.

ג. עקבו אחר צורת העבודה של הפורץ – בחרו מנעולן שלא מוכן לבצע את הפריצה לפני שהוא מוודא שאתם אכן הבעלים של הרכב או הבית. איש מקצוע כזה ידרוש מכם להראות תעודה מזהה או כל מסמך אחר שיעיד על הבעלות. מלבד העובדה שהוא מחויב לכך על פי חוק, צורת עבודה כזו תעיד על מחויבות מלאה לתחום ועל רמת אמינות בלתי מתפשרת.

מה הקשר בין המלצות לבין שירותי פריצה?

עוד דרך טובה לבחור מנעולן היא להשתמש בהמלצות של לקוחות קודמים. ערבו חברים, קרובים ובני משפחה ובקשו מהם לתת לכם פרטים של פורץ מקצועי.

המלצה היא אינדיקציה מצוינת לרמת המקצועיות של העבודה ולעמידות שלה בטווח הקצר והארוך. אתם בתור לקוחות הרי לא יכולים לדעת האם התקלה תחזור על עצמה, אך אנשים שכבר השתמשו בשירות בהחלט יספקו לכם את המידע הרלוונטי.

המאמר “פוחדים מעוקץ? כך נבחר מנעולן בצורה הטובה ביותר" פורסם לראשונה  בבלוג ספוט

from blogspot בלוג – feed

http://locksinfo2.blogspot.co.il/2017/05/blog-post.html